Šiuo metu LAĮA yra 54 nariai visoje Lietuvoje. Narių įmonės vienija 568 darbuotojus. Nariai tarpusavyje dalinasi informacija ir mintimis, kaip pagerinti buhalterinės apskaitos būklę Lietuvoje. Mūsų nariai – ne konkurentai: tarpusavyje jie bendradarbiauja ir konsultuojasi įvairiais profesiniais bei gyvenimiškais klausimais.

Pageidaujančius tapti LAĮA nariais, kviečiame susipažinti su Asociacijos įstatais (Įstatai)

LAĮA yra kelios narystės kategorijos:

Tikrasis narys ir Asocijuotas narys.
Asociacijos nariais ir Asocijuotais nariais gali būti Lietuvos Respublikos bei užsienio juridiniai asmenys, užsiimantys apskaitos veikla, sumokėję nario stojamąjį ir metinį narystės mokestį. 

Tikrasis narys – moka stojamąjį plius kasmetinį nario mokesčius. Vienkartinis stojamasis mokestis yra 240 Eurų. Metinis nario mokestis yra taip pat 240 Eurų. Jis skaičiuojamas mažėjančia tvarka pagal likusių mėnesių skaičių metuose.

Tikrasis narys gali dalyvauti ir balsuoti Asociacijos visuotiniame narių susirinkime, teikti pasiūlymus ir pageidavimus Asociacijos valdybai, naudotis visomis Asociacijos teikiamomis paslaugomis ir informacija, susipažinti su Asociacijos dokumentais, rinkti ir būti išrinktas į Asociacijos valdymo organus, balsuoti visais Asociacijos sprendžiamais klausimais. 

Asocijuotas narys – moka tik stojamąjį mokestį, 120 Eurų, ir turi teisę dalyvauti Asociacijos visuotiniame susirinkime, naudotis dalimi Asociacijos teikiamų paslaugų, susipažinti su Asociacijos dokumentais ir gauti visą Asociacijos turimą informaciją bei teikti ir realizuoti konkrečius pasiūlymus. Asocijuoti nariai neturi balsavimo teisės Asociacijos visuotiniame narių susirinkime.

Asocijuoti nariai bet kada gali tapti Tikraisiais nariais ir pilnateisiai dalyvauti Asociacijos veikloje.

Jei norėtumėte tapti LAĮA nariu ir aktyviai dalyvauti Asociacijos veikloje, kviečiame jus užpildyti Narystės anketą: Prašymas tapti nariu

Tapti nariu

Metinis nario mokestis yra 240 Eurų. Jis skaičiuojamas mažėjančia tvarka pagal likusių mėnesių skaičių metuose.

Vienkartinis stojamasis mokestis - Tikriesiems nariams 240 Eurų, Asocijuotiems nariams 120 Eurų.

Jei norėtumėte tapti pilnateisiu LAĮA nariu ir aktyviai dalyvauti Asociacijos sprendimuose, kviečiame jus užpildyti Narystės anketą - Prašymas tapti nariu

Gavus jūsų prašymą narystei, LAĮA valdyba apsvarstys jūsų kandidatūrą ir praneš savo sprendimą trijų darbo dienų bėgyje.

Valdybai patvirtinus jūsų prašymą, ir jums sumokėjus nario mokestį per 3 darbo dienas, jūsų įmonė tampa teisėtu LAĮA nariu su pilna sprendimų ir balsavimo teise.

LAĮA rekvizitai sumokėjimui už narystę: Kodas Juridinių asmenų registre: 302665329. AB „Swedbank"

Sąskaitos nr.: LT73 7300 0101 3015 1790.

Jei turite klausimų dėl narystės – visuomet maloniai prašome susisiekti el.p. info@laia.lt

Narių sąrašas
Nauda nariams

Nariams yra taikomos bendradarbiavimo partnerių nuolaidos.

Šiuo metu galite pasinaudoti vietinių degalinių tinklo "Stateta" teikiamomis degalų nuolaidomis. "Stateta" kortelė suteikia jums nuolaidas daugelyje lietuviškų degalinių visoje Lietuvoje. Mūsų nariai gauna labai geras kainas. Dėl pasiūlymo jūsų įmonei kreipkitės info@laia.lt.

Antra pagal dydį brokerinė draudimo bendrovė "Sagauta" siūlo mūsų nariams patrauklų sveikatos draudimą. Dėl "Sagauta" pasiūlymo kreipkitės prašau info@laia.lt.

Taip pat Asociacijos nariams taikoma nuolaida dalyvaujant įvairiuose Asociacijos ar jos partnerių organizuojamuose renginiuose: seminaruose, konferencijose, mokymuose. Juose dalinamasi kontaktais, patirtimi, įgyjamos naujos žinios ir kompetencijos.

Nariai naudojasi dalyvavimo įvairiuose projektuose nauda.

Rekomenduojamas apskaitos paslaugų kokybės standartas (RAPKS)
Kai kurie mūsų nariai gali Jums garantuoti, kad jie atliks paslaugas laikydamiesi LAĮA 2019 metais nustatyto Rekomenduojamo apskaitos paslaugų kokybės standarto (RAPKS).
 
Šis standartas Lietuvoje gimė inspiruotas Švedijos analogiško standarto ir asociacija kaip išorinis kontrolierius garantuoja, kad šios įmonės laikosi pagrindinių šio standarto principų.
 
Klientams, tai papildoma trečiosios šalies garantija, kad bus laikomasi etinių ir procedūrinių taisyklių teikiant apskaitos paslaugas.
 
Na, o apskaitos įmonėms Rekomenduojamo apskaitos paslaugų kokybės standarto laikymasis, yra papildoma garantija, kad neteks klientui mokėti žalos atlyginimo dėl netinkamai atliktų paslaugų.
 
Čia galite rasti Rekomenduojamo apskaitos paslaugų kokybės standarto (RAPKS) besilaikančių įmonių sąrašą.:
 
Kiekviena iš šių sąraše esančių įmonių gali rinkodaroje naudotis specialiu asociacijos logotipu, kuris klientams bus suprantamas kaip ypatingos kokybės ženklas.
 
Kreipimasis į Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos narius dėl prisijungimo prie RAPKS standarto: