Renginiai yra geriausia proga nariams susitikti, aptarti aktualius klausimus, padiskutuoti, pasitarti ir pabendrauti tarpusavyje.

Lietuvos apskaitos įmonių asociacija kasmet organizuoja įvairias pažintines konferencijas, seminarus buhalteriams, apskaitos įmonėms bei jų klientams – verslininkams aktualiomis temomis. Taip pat jau tradicija tapusios kasmetinės konferencijos nacionaliniu mastu visai profesinei bendruomenei aktualiais klausimais.

Vienas Asociacijos tikslų yra kelti apskaitos įmonių darbuotojų kvalifikaciją, organizuoti jų mokymui skirtus seminarus. Nuolat vykstantys mokymai įgyvendinamų projektų dėka – narių profesinio tobulėjimo rodiklis.

Asociacija organizuoja mokymo kursus buhalterių ir auditorių profesiniams įgūdžiams tobulinti.

Asociacijos valdybos ir eiliniai nariai dalyvauja verslo ir profesiniuose renginiuose, ir pasisako apskaitos, audito bei mokesčių klausimais.

Ankstesni LAĮA organizuoti renginiai:

Sausio 21d. 10-12 val.,  viešbutyje "Hotel Vilnia" adresu Maironio 1, Vilnius, įmonės Briox (https://briox.uk/) atstovė Lietuvai ir Latvijai, Ilona Strode, pristatė įmonės apskaitos programą.

Spalio 25d., viešbutyje "Comfort", vyko LAĮA organizuota tarptautinė konferencija "Besikeičiantis apskaitos pasaulis: iššūkiai ir galimybės". Konferencijoje buvo svarstomi tokie klausimai, kaip: Apskaitos paslaugų kokybės kontrolė, dalijimasis Latvijos patirtimi, ateities iššūkiai, mokesčių aktualijos, FA kokybė, BAĮ tobulinimas. Konferencijoje pasisakė VMI, Finansų ministerijos, AVNT, Latvijos apskaitos įmonių asociacijos, taip pat LAĮA narių įmonių atstovai. Konferencija buvo sėkminga, joje dalyvavo daugiau nei 60 dalyvių.

2019.06.19d. VMI vyko pasitarimas dėl galimo GPM ir Sodros mokesčių sujungimo bei paprastesnio administravimo bei deklaravimo.

2019.06.14d. 10 val. vyko tęstinis narių renginys dokumentų valdymo ir skaitmenizavimo tema, kartu su UAB "DocLogix" ir UAB "Konica Minolta", pastarosios biure adresu J. Jasinskio 16c, Vilnius.

2019.05.10d. Buhalterių dienos proga buvo organizuojama kelionė po kelias Lietuvos pilis.

2019.04.16d. vyko renginys nariams aktualių paslaugų temomis su VMI, UAB "DocLogix" ir VPVA atstovais.

2019.03.06d. LAĮA atstovai susitikimo VMI aptarti PVM įregistravimo/ išregistravimo ir kitų aktualių klausimų.

2019.02.07d. LAĮA atstovų grupė susitikimo diskusijai su VMI dėl apskaitos įmonių kaip vartotojo VMI identifikavimo, mokesčių deklaravimo formų nestabilumo, naštos mažoms įmonėms sumažinimo dėl duomenų teikimo, dėl krūvio apskaitos įmonėms sumažinimo ir optimizavimo, bei kitais aktualiais klausimais.

2019.01.25d. įvyko Visuotinis narių susirinkimas;

2019.01.11d. rytą VMI pakvietė įvairių asociacijų atstovus aptarti praėjusių metų bendradarbiavimo rezultatus ir aptarti naujų metų darbus.

2018.11.16 mėn. Narių susitikimas su Sodros vadovu ir specialistais, tarptautinės buhalterių ir auditorių dienos šventimas;

2018m. rugsėjo 28d. 5 LAĮA atstovai dalyvavo ICAEW seminare apie naujausias technologijas apskaitos įmonėms, Londone.

2018.06.29: Susitikimas su VMI viršininke p. Edita Janušiene, bei kitais VMI specialistais. 

2018.05.11: Buhalterio dienos šventimas - kelionė į Gardiną;

2018.04.06: Visuotinis narių ataskaitinis susirinkimas.

Tame tarpe vyksta narių mokymai verslo organizavimo, vadybos, personalo valdymo, darbo organizavimo, lyderystės temomis.

Sekite informaciją www.laia.lt, taip pat nariai bus informuojami apie renginius el.paštu ir FB.